ניוזלטר "צלילה" 028

הנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה מאחלת שנה טובה לכל חברי העמותה וציבור הצוללים!

 

 

הודעה על אסיפה כללית

האסיפה הכללית של עמותת ההתאחדות הישראלית לצלילה תתקיים ביום ג', 10.9.13, בשעה 16:30, במשרדי העמותה במכון וינגייט. על סדר היום:

אישור הדו"ח הכספי.

אישור דו"ח ועדת הביקורת.

 

אם כעבור חצי שעה ממועד שנקבע לקיום האסיפה לא יהיו נוכחים לפחות מחצית מחברי העמותה, תידחה האספה בחצי שעה ובמועד זה כל מספר חברים יהווה מניין חוקי.

 

חוזרים למים!

החלטנו לנסות ולעודד צוללים שסנפיריהם יבשו לאחרונה לחזור ולצלול. במסגרת מבצע "חוזרים למים" אנו מציעים לכם חבילות ביטוח צלילה וצלילת רענון במחיר מיוחד במועדוני ההתאחדות ברחבי הארץ.

החגים הקרבים הם זמן מצוין לנער את האבק מן הציוד, להשאיר את החום, הלחות והרעש מאחור, ולבוא לטבול בכחול!

חוזרים למים

 

מגני הים ואתרי צלילה בים התיכון

עמותת "צלול" השיקה את פרויקט מגני הים שנועד לגייס את הציבור לשמירה על הים וחופיו ולהגברת המודעות והחינוך לכך. באותה הזדמנות פורסמה – בעזרתנו - סקירה על אתרי צלילה מובחרים בים התיכון. שווה לקרוא, אבל שווה יותר לבוא ולבדוק בעצמכם את האתרים. אם לשמור על הים – אז רצוי מקרוב!

לכתבה

 

דרושים: כותבים וצלמים

לפני מס' חודשים העלינו לרשת את מגזין "צלילה-אונליין". אנו מעלים בהדרגה כתבות וסיפורים, שהופיעו בעבר במגזין המודפס. במקביל, אנו מעוניינים לפרסם חומרים חדשים: כתבות, סיפורים, תמונות, סרטי וידיאו ועוד. נשמח לשיתוף פעולה של ציבור הצוללים. שלחו אלינו ואנו נפרסם!

 

החוג לציוויליזציות ימיות

נפתחה ההרשמה לשנת תשע"ד (אוקטובר 2013) לחוג לציוויליזציות ימיות, ביה"ס למדעי הים ע"ש צ'רני, אוניברסיטת חיפה. החוג מציע לימודי תואר שני ושלישי במדעי הים, לבעלי תואר ראשון בכל תחום אחר, בתכנית לימודים ייחודית המשלבת ארכיאולוגיה ימית וחופית, גיאולוגיה וגיאומורפולוגיה ימית, היסטוריה ימית, משאבי ים, אקולוגיה וביולוגיה ימית.

תכנית הלימודים מאפשרת מסלול מחקרי או מסלול ללא עבודת תזה ביום לימודים מרוכז אחד בשבוע למשך שנתיים. הלימודים כוללים משלחות חפירה ארכיאולוגיות ימיות ויבשתיות, סיורים יבשתיים וימיים והפלגה.

בנוסף, קיימת אפשרות להשתתף בתכנית לימודים בינלאומית לתואר שני בשפה האנגלית, האורכת שנה אחת.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר החוג  או למזכירות בטלפון 04-8240941.

 

 

לוח פעילות מועדונים:

 

 

מועדון צלילה ריף

 

בכל סופשבוע –צלילות למוסמכים והשלמת כוכב שני באילת עם מדריך מהמועדון

בכל יום שבת –קורס נייטרוקס

20-21.09  -טיול צלילה לעקבה עם מדריך המועדון

27-28.09  -טיול צלילה לעקבה

 

ללוח הפעילות המלא בפייסבוק  ובאתר המועדון

 

לפרטים נוספים: 09-9574461

 

מועדון צלילה קיסריה העתיקה

 

במהלך סוכות ייפתחו קורסי כוכב 1, כוכב 2 ונייטרוקס.

לפרטים נוספים והרשמה בטלפון 04-6265898 או באתר המועדון.

השארו מעודכנים לגבי צלילות לילה, צלילות עומק, צלילות מודרכות באתר, קורסים, מבצעים מיוחדים, אירועים ותחרויות, לראות את מצב הים ולהעלות תמונות, הצטרפו אלינו בפייסבוק 

 
כל הזכויות שמורות ©