דף פנימי - תמונת אווירה

תום פלד

 

 

 

 

 

 

 

צולל משנת 1986 ומדריך צלילה משנת 1998. תום הוא מדריך בכיר, מאמן מדריכים טכניים, ראש ענף צלילה טכנית בהתאחדות הישראלית לצלילה, עוסק בצלילה מקצועית, בפרוייקטים תת-מימיים וצילום תת-ימי וכן בעל הסמכה בצלילת מערות. מדריך טיולי צלילה בסיני, ממקימי חברת "מעבר לים".

תום פיתח את קורס הצלילה הטיפולית ביחד עם שרון שני גונן, ובמסגרת זו הוא מפתח תרגילים ושיטות הדרכה ייחודיות לצורך הצלילה הטיפולית, וביחד עם שרון מקווה להוסיף לצלילה הספורטיבית כלים מקצועיים להתמודדות עם חרדה בצלילה.

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
אלו תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה: בסך הכל נספרו 461 טפסי הצבעה כשרים. 223 טפסי הצבעה נפסלו – רובם המוחלט מכיוון שחברותו של המצביע לא היתה בתוקף, או שלא היה חבר בכל ששת החודשים האחרונים, כנדרש בתקנון העמותה. תשעת הראשונים ברשימה נבחרו להנהלה. חברי ההנהלה החדשה בוחרים את יו"ר העמותה. אם יבחרו אחד מביניהם ליו"ר, העשירית ברשימה תיכנס להנהלה.
לתוצאות: >