תמונת אווירה

מצב הים

תחזית לצלילה בתחילת השבוע

פורסם בתאריך 11/12/10

טוב, אז כנראה שלא...

אבל מצד שני, גם לא כל יום יש תחזית לגובה גלים של 6 מטרים, אז שווה להתייחס - אפילו אם זה אומר שלא נלך לצלול.
באתר isramar.com רואים את זה בצורה משכנעת. בצד ימין למעלה יש לכם אפשרות לכוון את היום והשעה שבו אתם רוצים לצפות - או פשוט להקיש Animate ולראות את הים עולה ועולה במהלך היום ומחר ומגיע לגובה מטורף של 6-8 מטרים!

ונשמרתם לנפשותיכם!

אבל אולי יתמזל מזלנו, ונוכל להביט בו מאחורי חלון זכוכית ולראות את הים התיכון כמו שהוא אוהב להיות. ובים סוף מדווחים על סערה דרומית, רוח שמגיעה מדרום (בניגוד למקובל שם) ומעלה גלים מהירים וחזקים שמגיעים לחופי אילת. אז כנראה שגם שם לא יצללו בסופ"ש הקרוב, ונתנחם כולנו בכך שאנחנו צריכים את הגשם אפילו יותר משאנחנו צריכים את החנקן.

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
אלו תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה: בסך הכל נספרו 461 טפסי הצבעה כשרים. 223 טפסי הצבעה נפסלו – רובם המוחלט מכיוון שחברותו של המצביע לא היתה בתוקף, או שלא היה חבר בכל ששת החודשים האחרונים, כנדרש בתקנון העמותה. תשעת הראשונים ברשימה נבחרו להנהלה. חברי ההנהלה החדשה בוחרים את יו"ר העמותה. אם יבחרו אחד מביניהם ליו"ר, העשירית ברשימה תיכנס להנהלה.
לתוצאות: >