מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

באתי, ראיתי - צללתי!

2012 (1)
2011 (6)

הדג הישראלי מבקר בהוואי!

פורסם בתאריך 09/02/11

הראשון ששלח לנו את הדג הישראלי - לוגו ההתאחדות - ממקום אקזוטי עם אנקדוטה, הוא גיל פוקס, שביקר בהוואי עם ילדיו, גם עשו שם קורס צולל צעיר.
בתמונות אפשר לראות את הדג של ההתאחדות על הכובע של גיל, הן במים עם בנו הצעיר שבקושי מצליח להחזיק את משקלו של ציוד הצלילה, והן בתצפית נוף אל האוקיינוס השקט, מעל לעננים.

כבוד!

 

תודה לגיל על השיתוף, ואתם מוזמנים לקחת אתכם את הדג המטייל במדבקות ההתאחדות, כובעים (ועכשיו גם כובעי צמר במחיר מצחיק לחברי ההתאחדות!) או בכל צורה אחרת, ולשלוח לנו צילומים שלו מאתרי צלילה שווים בעולם - רצוי מתחת למים!

 

הנה כללי המבצע: באתי, ראיתי - צללתי.

 

 

 

גיל פוקס עם ילדיו דר ואדוה, ועל ראשו מתנוסס הדג הישראלי של ההתאחדות הישראלית לצלילה!

 

 

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה

באתי, ראיתי – צללתי!

פורסם בתאריך 03/02/11

מבצע  "באתי, ראיתי – צללתי" יוצא לדרך, והפרסים מחכים!
נוסעים לצלול במקום אקזוטי ומעניין, או אפילו כאן מול הבית? יש לכם תמונה שמספרת סיפור?
אם זכרתם לקחת אתכם את "הדג הישראלי" על מדבקה של ההתאחדות הישראלית לצלילה והספקתם לדחוף אותו לתוך הצילום שלכם לפני שלחצתם על ההדק – אתם עומדים לזכות בחופשת צלילות אטרקטיבית!

כיצד משתתפים:
מצלמים תמונה, מעל או מתחת למים, שמספרת סיפור של אתר צלילה ייחודי, מקום מרתק או מקרה שקרה (וקשור בצלילה, כן?) ושולחים אלינו לכתובת הדואל tidf@diving.org.il  בליווי טקסט קצר שמספר את הסיפור (פסקה או שתיים יספיקו). כותרת הדואל שתשלחו צריכה להיות: "באתי, ראיתי – צללתי".
אה, כמעט שכחנו – חובה שיהיה לוגו ההתאחדות בתוך הצילום שלכם (ולשם כך אתם מוזמנים לקבל מאיתנו מדבקות עם לוגו ההתאחדות – הדג הישראלי).
התמונות יועלו באתר ההתאחדות בבלוג "באתי, ראיתי – צללתי". תמונה (וטקסט) שלטעמנו "עושה כבוד" לדג הישראלי, או מגלה לו מראות ומקומות שלא פגש קודם לכן, תזכה את בעליה בחברות וביטוח צלילה לשנה חינם. בתאריך 1/12/11 נפרסם את הצילום הזוכה, שיזכה את השולח בחופשת צלילות אטרקטיבית!

חשוב לציין:

1. שליחת תמונה לתחרות מהווה אישור מצד השולח לכך שהזכויות לצילום ולפרסומו בידיו, וכן שהאחריות לגבי זכויות יוצרים וכל תביעה בגין פרסום התמונה באחריותו בלבד, ושהוא מאשר להתאחדות הישראלית לצלילה לפרסם את התמונה באתר, בניוזלטר, בעמוד הפייסבוק, במגזין ובכל מקום שתמצא לנכון.
2. לאחר הצילום אנא ודאו שהמדבקה לא נשארת מתחת למים או בכל מקום שלא נהוג להשאיר בו מדבקות או ניירות.

 

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >